Deweloper Bouygues Immobilier Polska Sp z o.o.

Ekologiczne aspekty nabierają dla nich coraz większego znaczenia. Potrzeby i oczekiwania mieszkańców rosną, podobnie jak świadomość o ekologicznych budynkach. Reagujemy na te zmiany, proponując nowe rozwiązania, ponieważ chcemy spełniać oczekiwania mieszkańców i podnosić jakość ich życia na naszych osiedlach – mówi Karina Książek.

 • Według najnowszego raportu Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) pt.
 • Deweloper oferuje możliwość wykończenia mieszkań pod klucz.
 • Inwestycja Essentiel to dwa 3-piętrowe zaprojektowane z pomysłem budynki, w których łącznie znajduje się 167 mieszkań.
 • Te pliki cookie będą przechowywane w przeglądarce tylko za Twoją zgodą.
 • Do tej pory zrealizowaliśmy 58 projektów – łącznie na ponad mieszkań.
 • Z tych plików cookie pliki, które są sklasyfikowane jako niezbędne, są przechowywane w przeglądarce, ponieważ są niezbędne do działania podstawowych funkcji witryny.

Budowanie w pobliżu terenów rekreacyjnych jest częścią strategii dewelopera. – Jeżeli jest to niemożliwe, staramy się zrekompensować ten brak projektując zieleń na terenie inwestycji – dostrzega Karina Książek. Realizowane przez dewelopera z Warszawy projekty mieszkań i lokali usługowych wyróżniają się unikalnością i funkcjonalnością. Budynki usytuowane są w dogodnych lokalizacjach, blisko stacji metra i podstawowej infrastruktury społecznej, aby zapewnić komfort życia mieszkańców. Z drugiej strony firma zdaje sobie sprawę, jak ważny jest odpoczynek i chęć bycia blisko natury.

La Cascade – inwestycja wyprzedana

Bouygues Immobilier, francuski deweloper, zakończył 2021 rok z rekordowymi wynikami i 100-procentową realizacją planów sprzedażowych. Jeszcze kilka lat temu w Polsce jedyną miarą zrównoważonego budownictwa były certyfikaty. Według najnowszego raportu Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) pt. Raport 2020” na przestrzeni roku wzrost certyfikowanej powierzchni mieszkaniowej wyniósł 14%, co jest historycznym wynikiem. Jesteśmy polskim oddziałem francuskiej firmy deweloperskiej Bouygues Immobilier, która należy do Grupy Bouygues i jest jednym z wiodących deweloperów we Francji i w Europie. Grupa prowadzi zdywersyfikowaną działalność w wielu krajach w obszarze budownictwa, telekomunikacji i mediów.

– Zrównoważony rozwój jest sposobem realizacji naszego celu, jakim jest tworzenie miejskich przestrzeni, w których żyje się lepiej teraz i w przyszłości – tłumaczy Paweł Kozakiewicz, Project Manager w Bouygues Immobilier Polska. Kwestiami z zakresu zrównoważonego rozwoju (w całej firmie, jak i w poszczególnych projektach) zajmuje się specjalnie powołany do tego celu zespół doświadczonych w tej dziedzinie managerów. Boygues Immobilier Polska działa w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. W efekcie 16 lat rzetelnej pracy i ciągłego rozwoju, deweloper oddał do użytku 25 kompleksów mieszkaniowych, w których swoje własne cztery kąty znalazło wielu zadowolonych klientów.

Jesteśmy solidnym deweloperem o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości. Mamy francuskie korzenie i jesteśmy polską częścią Bouygues Immobilier – firmy o międzynarodowym zasięgu z ponad 60-letnim doświadczeniem swissquote bank forex broker-przegląd i informacje swissquote bank w realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz komercyjnych. W Polsce tworzymy lepsze osiedla i społeczności od 2001 roku. Do tej pory zrealizowaliśmy 58 projektów – łącznie na ponad mieszkań.

 • Inwestor pochwalić się może członkostwem w Polskim Związku Firm Deweloperskich i Certyfikatem Jakości ISO, który zawdzięcza najwyższej jakości świadczonych usług.
 • Na najwyższym poziomie Bouygues Immobilier Polska stawia obsługę klientów, dlatego biura firmy przygotowane są w taki sposób, aby jak najdokładniej przedstawić wizję projektów oraz przeanalizować oczekiwania najemców.
 • Nasze działania związane z ekologicznym podejściem nazywamy BI Greenspired.
 • Ekologiczne aspekty nabierają dla nich coraz większego znaczenia.
 • Aktualnie w inwestycji Essentiel Talarowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Wszystkie projekty można sprawdzić w zakładce inwestycje zrealizowane
Bouygues Immobilier Polska. Wszystkie projekty można sprawdzić w zakładce inwestycje zrealizowane Bouygues Immobilier Polska. Oferujemy nowe mieszkania w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni prosto od sprawdzonego dewelopera.

Lune de Malta

Autorzy raportu wśród najciekawszych obserwacji wymieniają pierwszą w Polsce inwestycję mieszkaniową, która została oceniona w dwóch systemach – budynki osiedla La Melodie w Warszawie uzyskały certyfikaty HQE™ i BREEAM®. Innym przykładem projektu z certyfikatem BREEAM® jest Miasteczko Orange. Deweloper Bouygues Immobilier Polska może pochwalić się jeszcze kilkoma innymi wyróżnieniami. Projektom Accent Vert i Accent Eco, zrealizowanym w 2016 roku na warszawskim Bemowie, przyznano certyfikat HQE™ – jako pierwszym inwestycjom mieszkaniowym poza Francją.

W ostatnim kwartale przyspieszamy z budową i sprzedażą lokali. Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Essentiel Talarowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 400 m znajduje się Stokrotka. Przyszli mieszkańcy inwestycji Essentiel Talarowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2530 metrów od inwestycji Essentiel Talarowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Warszawa Płudy.

Sprawdź naszą ofertę mieszkań

Deweloper oferuje możliwość wykończenia mieszkań pod klucz. Nowa inwestycja na Chrzanowie będzie już kolejną realizowaną przez dewelopera w tym rejonie. Szeligowskiej trwa budowa M Bemowa – termin zakończenia to II kwartał 2025 roku oraz Osiedla Lumea 2, na którym zostały ostatnie wolne mieszkania. Tu deweloper planuje oddać inwestycję w I kwartale 2025 roku. Szeligowskiej trwa budowa M Bemowa – termin zakończenia to II kwartał 2025 roku oraz Osiedla Lumea 2, na którym zostały ostatnie wolne mieszkania. BI Polska oferuje aktualnie mieszkania w Warszawie
na ulicy Wieśniaczej (NOVÉLIA Bemowo) oraz przy ulicy Szeligowskiej (M Bemowo) w dzielnicy Bemowo , przy ulicy Polskiej w dzielnicy Mokotów (APARTÉ Mokotów).

Nowe mieszkanie Wrocław Śródmieście, ul. Sienkiewicza

Stacja kolejowa Wrocław Sołtysowice jest oddalona o około 1500 m. Pierwszą inwestycją wprowadzoną do sprzedaży będzie kameralne osiedle położone zaledwie 6 minut spacerem od budowanej stacji metra Chrzanów. Deweloper pod koniec sierpnia uzyskał pozwolenie na budowę mieszkań, a 11 września zakupił grunt pod tę nieruchomość. Popyt na mieszkania w Warszawie w tej chwili przewyższa podaż. Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji.

Carre Arte (mieszkania)

Wszystkie projekty, te realizowane i planowane, są zlokalizowane w odległości kilku minut spacerem od powstającej stacji metra Chrzanów. Inwestycja Essentiel to dwa 3-piętrowe zaprojektowane z pomysłem budynki, w których łącznie znajduje się 167 mieszkań. Oferujemy funkcjonalne mieszkania 1-pokojowe, przestronne lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe oraz 4-pokojowe mieszkania dla rodzin na metrażach od 26 m² do 100 m². Do wszystkich mieszkań przynależeć będą wygodne balkony o zróżnicowanej powierzchni, loggie lub ogródki, a do części lokali na ostatniej kondygnacji – duże tarasy na dachu. Bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic Wrocławia.

Ceny nieruchomości mieszkaniowych w miastach wzrosły o 11,7 procent

Do dyspozycji mieszkańców są teren rekreacyjny z aleją obsadzoną zielenią i zachowanym starym dębem, plac zabaw dla dzieci. Do parkowania samochodów są miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Sienkiewicza Résidence to wyjątkowy budynek w dwóch fed usa może podnieść stawki 14 lutego stylach Modern i Classic znajdujący się w sercu Wrocławia vis-à-vis Ogrodu Botanicznego. W Sienkiewicza Résidence znajduje się 114 eleganckich i wyjątkowo zaprojektowanych apartamentów o różnorodnych układach – od jednego do czterech pokoi.

Aby spełnienie marzeń o własnym M było jeszcze prostsze, deweloper zapewnia doradztwo w kwestii finansowania zakupu nieruchomości oraz atrakcyjny wybór lokali ukończonych pod klucz. Ich rozwój scenariuszy ruchu rynkowego zaletą są również kompaktowe metraże z ogródkami, balkonami i tarasami. Budynek Linde Résidence 2 powstaje w Warszawie w dzielnicy Bielany, będzie stał wzdłuż ulicy Oczapowskiego.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *